Адвокаты АО "DL" приняли участие в семинаре "Обговорення засобів ефективного захисту під час проведення податкових перевірок"

25.02.2020 Просмотров: 558 Коментарів: 0

 17 октября адвокаты адвокатского объединение приняли участие семинаре «Обговорення засобів ефективного захисту під час проведення податкових перевірок та в кримінальних провадженнях, пов’язаних з податковими перевірками. Роль адвоката».

Детальніше: Асоціація правників України та Національна асоціація адвокатів України провели спільний семінар, присвячений обговоренню теми «Обговорення засобів ефективного захисту під час проведення податкових перевірок та в кримінальних провадженнях, пов’язаних з податковими перевірками. Роль адвоката».

Вітаючи учасників заходу, Президент АПУ Денис Бугай зазначив, що цей семінар — перший в серії спільних заходів АПУ та НААУ і йому дуже приємно, що стільки учасників виявили інтерес до обговорюваної тематики.

У свою чергу, заступник Голови НААУ Валентин Гвоздій також акцентував увагу на тому, що надалі на адвокатів чекає ще більше цікавих заходів. Він зазначив, що наразі НААУ регулярно пропонує адвокатам зі всіх регіонів можливості для підвищення кваліфікації, проводячи принаймні один семінар на тиждень, а загалом участь в подібних заходах взяло вже понад 20 тисяч адвокатів.

Головний акцент семінару був спрямований на питання, якими повинні бути дії юристів під час проведення податкових перевірок. Про їх види та порядок проведення розповів Володимир Ващенко, партнер ЮК VB PARTNERS. Зокрема, він акцентував увагу на новому виді перевірок — електронних, які будуть застосовуватись до суб’єктів з 1 січня 2016 року. Детально на питаннях порядку допуску до податкових документальних виїзних та фактичних перевірок зупинився наступний доповідач Роман Блажко, старший юрист ЮФ «Лавринович і партнери». Про роль податкових перевірок в кримінальному провадженні та окремі аспекти досудового слідства в другій частині семінару розповіли Тетяна Лисовець, адвокат, старший партнер АК «Соколовський і Партнери», та Сергій Гребенюк, радник кримінально-правової практики ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна. Модератором семінару виступив Голова Комітету АПУ з оподаткування, керуючий партнер АК «Соколовський і Партнери» Владислав Соколовський.

Окрім цікавої та актуальної інформації у сфері податкових перевірок, адвокати, які взяли участь в заході, також отримали сертифікати про проходження навчання за професійними програмами підвищення кваліфікації адвокатами.

А попереду ще не один десяток актуальних тем, авторитетних доповідачів, жвавих дискусій та цікавих заходів.

ФОТОЗВІТ

Комментариев: 0
avatar