Луценко прогнозує створення Держбюро розслідувань у 2017 році

Луценко прогнозує створення Держбюро розслідувань у 2017 році

06.12.2019 Просмотров: 755 Коментарів: 0

Генеральний прокурор України Юрій Луценко прогнозує створення Держбюро розслідувань в 2017 році. Про це він повідомив на прес-конференції.

Він нагадав про необхідність удосконалення закону про заочне засудження.

"Проблема в тому, що цей закон може використовуватися стороною захисту, як доказ вибіркового правосуддя. Тому що закон діє з квітня минулого року по квітень цього року. Таким чином, вибірковість терміну дії заочного засудження може кваліфікуватися стороною захисту в апеляції до ЄСПЛ як вибіркове правосуддя. Ми не можемо дати навіть шансу захисту Януковича і його поплічникам для таких дій у європейському суді. Тому я звернувся до ВР з проханням прийняти закон 6510, який удосконалює норму і дає можливість запровадження заочного засудження до створення ДБР. Коли воно буде створено? У цьому році. Нам буде достатньо часу для вручення підозр і обвинувальних актів і почати заочне засудження щодо Януковича за держзрадою", - сказав Луценко.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань - центральний орган виконавчої влади, який буде здійснювати правоохоронну діяльність з метою попередження, виявлення, припинення, розкриття і розслідування злочинів, віднесених до його компетенції. Закон "Про Державне бюро розслідувань" був прийнятий Верховною Радою 12 листопада 2015 року і підписаний президентом 14 січня 2016 року. 1 березня він набув чинності.

Комментариев: 0
avatar