Презентація проведена

25.02.2020 Просмотров: 742 Коментарів: 0

Презентація інформаційних стендів та інформаційно-друкованої продукції з підвищення обізнаності громадськості щодо власних прав і обов’язків та переваги судової реформи


02.10.2013 у бенкетному залі готелю "Дружба" м. Луганська за сприянням Луганського відділення ВГО "Асоціація адвокатів України", Луганського відділення ВГО "Асоціація правників України", Луганського обласного центру з надання БВПД, за участю Української Фундації правової допомоги у рамках проекту USAID «Справедливе правосуддя» відповідно до грантових програм: «Залучення громадськості до участі у процесі запровадження системи безоплатної правової допомоги» та «Підвищення обізнаності громадськості щодо прав і обов’язків громадян та переваг судової реформи» провів Презентацію інформаційних стендів та інформаційно-друкованої продукції з підвищення обізнаності громадськості щодо власних прав і обов’язків та переваги судової реформи.

Презентацію проводили голова Луганського відділення ВГО "Асоціація адвокатів України", голова Луганського відділення ВГО "Асоціація правників України", директор Адвокатсько - консалтингового бюро "Європейське Міжнародне Партнерство", адвокат Євсютін О.М. та  директор Луганського обласного центру з надання БВПД Гайдидей О.В.

 

У презентації взяли участь представники Луганського відділення ВГО "Асоціація адвокатів України" адвокати Тіньковський О.Г. та Поздняков М.В., члени ВГО "Асоціація правників України”, голова Адвокатського об'єднання "Міжрегіональна колегія адвокатів Донбасу” (МКАД) адвокат Чєляєв М.О., адвокати та юристи юридичних фірм та приватні правозахисники. 

 
На презентації були присутні журналісти Обласного об'єднання "Луганське кабельне телебачення". Ефір програми на каналі ЛКТ 02.10.2013 о 18 г. 50 хв.
Комментариев: 0
avatar