Рада підтримала надання статусу учасника бойових дій потерпілим на Майдані

Рада підтримала надання статусу учасника бойових дій потерпілим на Майдані

12.11.2019 Просмотров: 407 Коментарів: 0

За відповідний документ проголосував 261 нардеп Верховна Рада України підтримала за основу законопроект №5697 "Про внесення змін до закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". За документ проголосував 261 нардеп, передає кореспондент РБК-Україна.

Так, метою акту є визначення статусу учасника бойових дій для осіб, які одержали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі), що не призвели до інвалідності, під час участі у Революції гідності. Також документом пропонується визначення статусу інваліда війни для громадян, які стали інвалідами внаслідок поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухових речовин, боєприпасів і військового озброєння на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження, та населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, під час проведення антитерористичної операції та надання відповідних пільг зазначеним особам. Автори законопроекту наголошують, що фінансово-економічні розрахунки до проекту акта можливо буде надати лише після визначення кола осіб, які матимуть право на одержання пільг.

Однак за орієнтовними розрахунками сума, яку необхідно виділити з державного бюджету складає 6324,2 тисяч гривень (без урахування осіб, які в складі сімей одержують житлові субсидії). Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабміні мають намір надати статус учасника бойових дій потерпілим на Майдані.
 

Комментариев: 0
avatar