Штрафи за порушення ПДР можуть підвищити

Штрафи за порушення ПДР можуть підвищити

19.01.2020 Просмотров: 375 Коментарів: 0
МВС ініціює обмеження швидкості руху в населених пунктах до 50 км / год, підвищення штрафів за порушення правил дорожнього руху, посилення відповідальності за керування транспортними засобами у нетверезому стані і впровадження автоматичної фото - і відеофіксації порушень ПДР.

За перевищення максимально дозволеної швидкості руху передбачено штраф 3400 грн (зараз - 510 грн). За залишення місця ДТП пропонується встановити такий же штраф (3400 грн) і передбачити можливість позбавлення права керування транспортним засобом на строк до 6 місяців.

У 20 разів збільшується розмір штрафу за водіння без права керування - він складе 10 200 грн, а за повторне порушення - 40 800. Особи, позбавлені права керування, порушивши закон, будуть платити штраф в розмірі 20 400 грн, а за повторне вчинення цього порушення протягом року - 40 800.

Крім того, в МВС пропонують обмежити термін дії водійського посвідчення, отриманого вперше, двома роками. Наступні права, якщо особа не вчинила три або більше адмінправопорушень в сфері безпеки руху, будуть видаватися на 30 років.

МВС винесло на розгляд уряду законопроект про посилення відповідальності за окремі правопорушення в сфері безпеки дорожнього руху. Також розроблені зміни до Правил дорожнього руху та Положення про порядок видачі посвідчення водія.

Проекти актів Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков презентував на засіданні Кабміну 10 листопада
Комментариев: 0
avatar