У НАБУ розповіли, коли в Україні може з'явитися антикорупційний суд

У НАБУ розповіли, коли в Україні може з'явитися антикорупційний суд

19.01.2020 Просмотров: 766 Коментарів: 0

Керівник Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник переконаний, що антикорупційний суд в Україні можна створити до кінця нинішнього року. Про це він заявив на відкритих громадських слуханнях та обговоренні письмового звіту керівництва НАБУ з основних питань діяльності Агентства в парламентському комітеті з питань запобігання та протидії корупції.

"Антикорупційний суд можна створити реально до кінця 2017 року", – заявив Ситник.

За словами глави НАБУ, 50 суддів першої інстанції для роботи в антикорупційному суді можуть бути відібрані вже до кінця року і "єдине, що для цього треба – це законодавство".

У свою чергу, голова антикорупційного комітету Верховної Ради України Єгор Соболєв (фракція "Самопоміч") нагадав, що законопроект про антикорупційні суди зареєстровано у Верховній Раді і найближчим часом буде розглянуто на засіданні комітету.

Нагадаємо, голова Консультаційної місії ЄС Кястутіс Ланчінскас заявив, що повноваження Національного антикорупційного бюро України не можна урізати, і необхідно знайти рішення, що дозволяє розблокувати розгляд справ, які тривалий час лежать в судах.

Комментариев: 0
avatar