У національній поліції планують створити універсальну службу детективів.

У національній поліції планують створити універсальну службу детективів.

15.12.2019 Просмотров: 1243 Коментарів: 1

У Національній поліції планується створити універсальну службу детективів, яка об'єднає в собі функції оперативних і слідчих підрозділів. Про це заявив Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков після зустрічі з Президентом Федерального відомства кримінальної поліції Німеччини Хольгером Мюнхом, повідомив Департамент комунікації МВС України.

За його словами, у Нацполіції велика увага приділяється блоку кримінальної поліції та слідства. «Зокрема, вже розпочато реформування цих підрозділів – планується створити універсальну службу детективів, яка об'єднає в собі функції оперативних і слідчих підрозділів», – сказав Міністр.

Аваков зазначив, що домовився з Хольгером Мюнхом про підписання угоди, яка визначатиме єдину стратегію комунікації між правоохоронними відомствами обох країн.

Так, німецькі колеги поділились власним досвідом: організували стажування співробітників Департаменту кіберполіції НПУ у відповідному відділі Федерального підрозділу кримінальної поліції Німеччини. Крім цього, Федеральне відомство кримінальної поліції Німеччини надало експертному центру МВС України обладнання, необхідне для забезпечення проведення ДНК-аналізів.

«У найближчий час відбудеться ще одна зустріч керівництва МВС, Національної поліції України та Федерального відомства кримінальної поліції Німеччини, які обговорять спільну стратегію дій та подальше співробітництво кримінальної та кіберполіції обох країн. По досягненню домовленості – буде підписано Угоду про співробітництво», – зазначив він.

Комментариев: 1
avatar
lenacuzneczowa16
Авакова нужно поскорее менять, тогда что-то сдвинется в сторону позитива
avatar