В Україні готується блокування сайтів

В Україні готується блокування сайтів

25.02.2020 Просмотров: 1242 Коментарів: 0

Президент України Петро Порошенко доручив Кабінету міністрів розробитизаконопроект, який передбачатиме блокування інтернет-сайтів за рішенням суду. Про це йдеться в тексті указу президента №32 від 13 лютого про введення в дію рішенняРНБО "Про загрози кібербезпеці держави та невідкладні заходи щодо їх нейтралізації"від 29 грудня 2016 року, передає Кореспондент.

Також президент доручив Кабміну затвердити протокол спільних дій суб'єктів забезпечення кібербезпеки, об'єктів критичної інформаційної інфраструктури під час виявлення попередження і припинення кібератак і кіберінцидентів, а також при усуненні їх наслідків.

Крім того, уряду спільно з СБУ доручено підготувати пропозиції про обмеження використання на об'єктах критичної інфраструктури програмного забезпечення та телекомунікаційного обладнання, вироблених в Росії.
Також в зазначеному рішенні РНБО містяться два секретних пункти.

Законопроект про дозвіл блокування сайтів за рішенням суду повинен надійти на розгляд Верховної Ради протягом трьох місяців.

Як повідомлялося, Україна вирішила перегляне політику кібербезпеки, після кібератаки з російського сервера головного аеропорту Києва.

Нагадаємо, ЦРУ підозрює російських хакерів у можливій кібератаці на українську енергомережу, яка відбулася 23 грудня 2015 року та призвела до відключення електрики в ряді регіонів країни.

Комментариев: 0
avatar