Закон про пробацію можна застосовувати до всіх злочинів - Петренко.

Закон про пробацію можна застосовувати до всіх злочинів - Петренко.

17.11.2019 Просмотров: 337 Коментарів: 0

Ухвалений Закон України «Про пробацію», який нині імплементується в Україні, можна застосовувати до всіх без виключення злочинів.

Про це в четвер після відкриття Центру ювенальної пробації міста Києва заявив міністр юстиції України Павло Петренко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я вважаю, що закон, який ми ухвалили і який зараз імплементується, дає можливість застосовувати пробацію до всіх без виключення злочинів», - зазначив Петренко.

Він уточнив, що зараз пробація застосовується до тих злочинів і осіб, які не відбувають покарання в колонії. Так, мова йде про дрібні злочини, злочини середньої тяжкості, хуліганство тощо.

«Але ті діти, які зараз знаходяться, в тому числі, в колоніях за важкі злочини, вони так само мають право на пробацію. Так само мають право на спілкування і право на другий шанс», - підкреслив міністр юстиції.

Навіть коли дитина скоїла тяжкий злочин, вважає міністр, від неї не треба відвертатися.

«Тому моє завдання, міністра юстиції, нашої команди і команди уряду Канади - наших друзів і партнерів у цій сфері, полягає в тому, щоб ми через ювенальну пробацію показали, що кожна людина має право на другий шанс і що кожна людина може повернутися до нормального життя. І це стосується і неповнолітніх, і дорослих, і всіх українців, які не є українцями другого сорту, якщо вони один раз оступилися», -  наголосив міністр юстиції.

Як повідомлялося, у Києві відкрили перший у столиці Центр ювенальної пробації за підтримки проекту технічної допомоги «Реформування системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні», що виконується Агрітім Канада Консалтинг Лтд. за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Канади.

Комментариев: 0
avatar